Narozeninové dorty

Narozeninové a slavnostní dorty

Příležitostí k oslavám nám život přináší mnoho a ke každé z nich se jako vrchol hodí slavnostní dort. Při správném výběru se stane pravým vrcholem oslavy zásnub, svatby, narozenin, svátku, promoce nebo třeba kariérního postupu.
V našem cukrářství víme, že slavnostní dort není jen sladkým zákuskem, ale může být i symbolem, vyjádřením lásky či dokonalým dárkem. Nabízíme proto svým zákazníkům nepřeberné množství různých druhů, chutí, velikostí i zdobení slavnostních dortů. Dort od nás se stane nezapomenutelným prvkem každé příležitosti a bude se skvěle vyjímat na slavnostním stole i fotografiích. Od tradičních nebo naopak moderních svatebních a narozeninových dortů, přes bohatě dekorovaná umělecká cukrářská díla až po veselé dorty pro děti, vaší fantazii se meze nekladou. A pokud s výběrem svého slavnostního dortu váháte, rádi vám poradíme. Pomůžeme vám vybrat takový dort, jaký se bude dokonale hodit k dané příležitosti jak vzhledem, tak chutí těch, koho mají potěšit.
Obzvláště dorty pro dětské oslavence vyžadují velkou míru kreativity a specifický přístup. Pro příležitost narozenin, svátku nebo jiné slavnostní okamžiky v životě vašich nejmenších vám vyrobíme dort na míru tomu, jaké vaše dítě je a co má rádo. Ať už dort pro vašeho milovaného potomka bude ztvárňovat oblíbenou pohádkovou postavu, zamilovaný sport nebo třeba zvířecího miláčka, vyrobíme ho také přesně podle chutí oslavence a ze surovin dokonale vhodných pro dětský žaludek.
Veškeré cukrářské výrobky od nás jsou vždy jen z těch nejkvalitnějších surovin a kvalitně vyrobené. Řídím se pravidlem naprosté čerstvosti, vytvářím vlastní receptury a čerpám při tom jak z originálních francouzských, tak tradiční prvorepublikových receptů. Výsledkem je dokonalá harmonie chuti a vzhledu našich slavnostních dortů.
V našich cukrářských dílech nenaleznete žádné ztužovače, syntetická aromata a rostlinné tuky a polevy. Používáme výhradně přírodní suroviny jako je živočišná smetana, máslo, pravé čokolády, pravá vanilka, čistá ovocná pyré a čerstvé ovoce.
Vyberte si dort u nás a stane se nezapomenutelným vrcholem jakékoli oslavy!