Svatební dorty

Výroba svatebních dortů

Svatební dort je ozdobou a zlatým hřebem svatební hostiny. Chvíle, kdy nevěsta a ženich společně rozkrajují dort, je jedním z nejkrásnějších momentů celé oslavy a zařadí se mezi vaše nejvzácnější vzpomínky. A ochutnat svatební dort by podle tradice měl každý svatebčan.

Váš svatební dort by tedy měl být nejen lahodný svou chutí, ale také esteticky dokonalý. A každý má vlastní představu o tom, jak by ten jeho sladký vrchol svatebního dne měl vypadat. V našem cukrářství klademe při výrobě svatebních dortů a samozřejmě také minidezertů pettit fours, macarons a dalších cukrářských svatebních výrobků obrovský důraz na celkový vzhled, dokonalou chuť a tu nejvyšší kvalitu všech surovin. Především pak je naším cílem vaše naprostá spokojenost. Můžete si u nás vybrat z nepřeberného množství druhů, chutí, designů a dekorací. Vyrobíme pro vás právě takový dort, jaký si přejete, aby zdobil váš svatební stůl a zářil na fotografiích z vašeho velkého dne.

A pokud jasnou představu nemáte, rádi vám s výběrem poradíme. Navrhneme pro vás takový svatební dort, který bude přiměřeně velký počtu hostů, bude ladit s výzdobou a především chutnat vám i všem, kdo přišli s vámi oslavit vaši lásku. Není pro nás samozřejmě problém ani zohlednit, jaké suroviny nemáte rádi nebo se jim musíte vyhýbat ze zdravotních důvodů. Ať už si přejete spíše tradiční svatební dort s máslovým korpusem, zdobený marcipánovými holubičkami, nebo chcete sledovat moderní trendy spíše lehčích, marcipánem potažených dortů, jste u nás na správném místě. Dorty zdobené živými květy, dorty ve stylu britské královské svatby Williama a Kate nebo takový dort, jaký by upekla na svatbu vaše babička, nic pro nás není nemožné. Splníme vaše sny a pomůžeme vám k tomu, aby váš svatební den byl dokonalý a nezapomenutelný.

Jak vybrat svatební dort ?

« z 2 »